Crysis 3.exe Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü

3 Mart 2013 admin 2 Yorum

crysis 3
Crysis 3 oyunu yaklaşık 1 hafta önce çıktı. Merakla beklediğim oyun olan Crysis 3’ü yükledim fakat birkaç gün ufak tefek sorunlar yaşadım. Crysis 3 oynarken oyundan atıyordu. İnternette araştırdım ama oyun daha çok yeni olduğu için henüz net bir çözümü yok. Benim aldığım hata “” hatasıydı. Bazen bu hatayı veriyor, bazen de sorunsuz oynuyorum. Eğer sizde de böyle oluyorsa benim nispeten bir çözümüm var. Yani ben bunları yaptıktan sonra oyundan oynarken 5 kere atıyorsa artık 2 kere atıyor :) .

Crysis 3.exe Çalışmayı Durdurdu hatası çözümü için benim tavsiyelerim oyunun simgesinin üstüne sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır seçeneğine tıklayarak oyuna girin. Ayrıca oyunda gelişmiş grafik özelliklerini en yükseğe getirdiyseniz onları bir veya iki kademe indirmeniz de sizin yararınıza olacaktır. Crysis 3.exe çalışmayı durdurdu kesin çözümü ile ilgili ilerde daha net bilgileri sizlerle buradan paylaşacağız.

Benzer İçerikler

2 Yorum Mevcut

  1. Batuhan diyor ki:

    OLmadı hala

  2. Batuhan diyor ki:

    Lütfen yardım edin 3 bölüm sonra böle hata çıktı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Arşivler

Sosyal Ağlar

Youtube Vimeo Flickr Picasa Reddit Rss İle Takip

Facebook Google+ Delicious Twitter Pinterest Linkedin

RSS Takip

Yukarı Çık
image